20.09.2017 „SPOTKANIE WINIARSKIE W REGIONACH POŁUDNIOWEJ POLSKI” oraz „Z DZIEĆMI W GÓRY – PRZEZ RUMUNIĘ, ALBANIĘ, CZARNOGÓRĘ I MACEDONIĘ”

20.09.2017 „SPOTKANIE WINIARSKIE W REGIONACH POŁUDNIOWEJ POLSKI” oraz "Z DZIEĆMI W GÓRY – PRZEZ RUMUNIĘ, ALBANIĘ, CZARNOGÓRĘ I  MACEDONIĘ"

 

„ENOTARNOWSKIE – WINIARSTWO NA POGÓRZU”

We współpracy z Tarnowską Orga

nizacją Turystyczną zabierzemy Państwa w podróż po atrakcjach przyrodniczych regionu tarnowskiego. Najciekawszym punktem spotkania będzie prezentacja winnic związanych z regionem.

Zadanie realizowane w ramach projektu pn. "Opracowanie strategii turystyki winiarskiej jako nowej marki turystycznej Pogórza" współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

 „z dziećmi w góry – przez Bałkany i Rumunię”

Góry Kaukazu, skaliste wybrzeże Krymu, bagna Białorusi, zapomniane zakątki rumuńskich i ukraińskich Karpat czy pustynie i góry Maroka, to miejsca niezbyt popularne turystycznie, które odwiedzali rodzice Ani i Miłosza. Wspólna pasja podróżnicza, pozwalała spędzać każdą wolną chwile gdzieś wyżej, dalej, bardziej egzotycznie. Bliską egzotykę znaleźli w Karpatach na Ukrainie i w Rumunii czego efektem jest portal karpacki karpatywschodnie.pl i album fotograficzny Karpaty Wschodnie. Kiedy urodziła się Ania a później Miłosz było rzeczą oczywistą, że przez jakiś czas będziemy musieli dać sobie spokój z wyjazdami. "Podróżować z dziećmi się nie da, a już na pewno tak jak wy" – usłysz

ałem od znajomych wspomina Jacek, po czym spakowali busa i wyruszyli na wyprawę do legendarnej krainy Drakuli – Transylwanii, Miłosz wtedy miał 8 miesięcy a Ania 2,5 roku. Od tamtej pory przemierzyli kilkukrotnie Bałkany i Rumunię w poszukiwaniu miejsc bez setek turystów, przygody i wspaniałych gór!